Pzt - Cum / 09:00 - 18:00
|
info@mevsuk.com
|
+90 (555) 759 04 27
Fiyat Teklifi Alın

HAKKIMIZDA

Bizi Yakından Tanıyın

Mevsuk Kimdir?

MEVSUK, müşterilerine farklı sektörlerde kârlı ve kolay ticari fırsatlar sunan, İstanbul, Türkiye’de yerleşik uluslararası bir ticaret şirketidir.

Doğru odak, doğru zaman ve doğru pazar stratejisi ile şirketinize gelecek için yeni ve güçlü bir ivme kazandırıyoruz. Hemen hemen her sektöre yönelik uygulanabilir hizmet portföyümüz ile birçok farklı çözüm ortaklığı ile çalışmaktayız.

 

Mevsuk, FMCG, Tekstil, İnşaat, Mobilya, Makine ve Otomotiv gibi sektörlerde yüksek hizmet kalitesine hizmet etme hedefiyle ilerlemektedir.

 

Filistin, Cezayir, Moritanya, Senegal, Tunus ve Libya’da resmi temsilciliklerimiz var ve dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteriyoruz.

Misyonumuz

  • Hızlı HizmetGelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendirip müşterilerimize en geç bir gün içerisinde dönüş yapıyoruz. Üretim aşamasından sevkiyat aşamasına kadar sipariş taleplerini en hızlı şekilde organize ediyoruz.
  • 100% DoğrulukMüşterilerimize karşı dürüstüz.
  • Güvenlik & GarantiÜrünlerimizin kaliteli ambalajı sayesinde ve güvenilir çözüm ile çalışma sonucu ortakları olarak, yüksek kaliteli bir hizmet sunuyoruz ve müşterilerimizin ürünlerini en güvenli yolu izleyerek teslim ediyoruz.

Video Tanıtımına Bakın

Bir tur atın ve Türkiye'deki en büyük lojistik şirketinin nasıl çalıştığını görün

Harika iş ortağınız olabilir ve güçlü bir şekilde büyümenize yardımcı olabiliriz.

Müşteriler Konusunda Tutkuluyuz

MÜŞTERİLER NEDEN BİZİ SEVİYOR?

Kanıtlanmış bir başarı sicilimiz var ve Türkiye’de saygın bir şirketiz. Müşterilerimize destek ve erişilebilirlik sunarken, tüm projeleri, kaliteli malzemeler kullanarak en üst düzeyde profesyonellik ile yapılmasını sağlıyoruz.

ArabicEnglishFrenchRussianTurkish